Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-12-27 15:06:09

wesola

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 11
Punktów :   

jedzeniowo i alkoholowo

Jedzonko, jakie macie propozycje co do Menu? I co moglibyście zrobić?

Ja sobie wymyśliłam, że na ciepło zrobimy z Wesołem pizzę i chyba każdy się ucieszy.
I zrobię coś słodkiego, na pewno chruściki i myślałam o rafaello.
Jakieś chipsy i coś takiego podobnego do gryzienia to tam kupimy.

Alkohol
Michał zaproponował picie drinków tak jak na imprezie meksykańskiej. Każdy by przyniósł jakiś rodzaj alkoholu, soki i byśmy drinkowali.
Co wy na to?

Offline

 

#2 2011-12-27 18:48:04

zefciu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

My na pewno zrobimy jakąś sałatkę. I jeszcze klopsiki z zestawem dipów się postaramy. Możemy też zrobić "paluszki" z ciasta do pizzy (takie jak na Halloween były).

A jeśli chodzi o alkohole, to preferujemy winko i z pewnością jakieś dostarczymy.

Offline

 

#3 2011-12-27 19:51:05

Żurek

Gość

Re: jedzeniowo i alkoholowo

drinki pasują:) pizza również:) też myślałam o chruścikach ale to fajnie że ktoś inny będzie je robił chipsy, sosy do maczania... będzie fajnie :]

 

#4 2011-12-27 22:38:36

agakonczal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

hej!
Alkohol i soki dostarczymy, z słodyczy to jak będę miała czas to upiekę ciasteczka korzenne a jak nie to kupie jakiegoś gotowca: piernik albo makowiec. Co do konkretów to jeszcze nie wiem... zastanowię się. napiszcie jakie robicie sałatki żeby w razie czego nie zdublować. chipsy itp nabędziemy również


Krzysztof deklaruje że upiecze kaczkę po smoleńsku, jeśli jakaś będzie akurat w najbliższym czasie przelatywać nad Swarzędzem................ ale to już by była kaczka po swarzędzku

Ostatnio edytowany przez agakonczal (2011-12-27 22:42:13)

Offline

 

#5 2011-12-28 23:00:03

wesola

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

Rozumiem, że z tą kaczką to żartuje...
Bo za mną chodzi już od dawna, nawet Teściowa szczuje, że zrobi na próbę i coś nie może jej ustrzelić:)

Offline

 

#6 2011-12-29 20:38:11

zefciu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

agakonczal napisał:

napiszcie jakie robicie sałatki żeby w razie czego nie zdublować

Zrobimy z paluszkami krabowymi.

Offline

 

#7 2011-12-29 23:10:48

wesola

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

a kto kupi szampana?

Offline

 

#8 2011-12-29 23:28:28

agakonczal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

hej!
nie wiem czy mówię w imieniu wszystkich ale na pewno swoim i Krzycha: nie lubimy szampana !!! Nie ma więc sensu kupować więcej niż symboliczną jedną butelkę. Proponuje żeby Wesoły Kupiły flaszkę taniego sikacza (takiego do 15zł) a reszta odda kasę w sylwka. A jeśli ktoś jest amatorem szampana to po prostu przyniesie sobie butelkę.

Offline

 

#9 2011-12-30 11:22:06

zefciu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

agakonczal napisał:

nie lubimy szampana !!!

Nie lubicie w ogóle czy tylko słodkich? Bo ja tak mniej więcej do mojego wesela myślałem, że nie lubię w ogóle, ale odkryłem szampana wytrawnego. Więc ja bym wnioskował właśnie takiego.

Offline

 

#10 2011-12-30 17:02:02

wesola

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

też nie mam zamiaru pić więcej aniżeli symboliczny kieliszek, więc zakup szampana pozostawiamy Tobie Zefciu:)

Offline

 

#11 2011-12-30 18:23:36

agakonczal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

możne być wytrawny ale naprawdę niech to nie będzie coś drogiego. jeśli chcecie pić więcej czy lepszego to proszę we własnym zakresie. wolimy przynieść alkohol na który naprawdę mamy ochotę. i jeszcze apropo alkoholu napisałam wcześniej : alkohol dostarczymy. mam nadzieje ze dla wszystkich jest jasne że miałam na myśli zabierzemy flaszkę czegoś tam np wódki, a nie ze dostarczymy alkohol na całą imprezę. rum i tequilą które zostały po imprezie meksykańskiej były kupione przez Michała który się jutro z nami nie bawi i my nie będziemy rządzić się jego alkoholem. mam nadzieje że nie wyszliśmy na skąpców po prostu nie chcemy przesadzać. a z wódki też można robić drinki o ile wiem.


ma wrażenie ze  fora nie do końca się sprawdzają. niektórzy w ogóle nie biorą w nich udziału. a ja np jak widać nie umiem precyzować myśli tak by było to czytelne dla wszystkich.

ale i tak będzie miło bo spadnie śnieg i będzie ślicznie

Ostatnio edytowany przez agakonczal (2011-12-30 18:30:08)

Offline

 

#12 2011-12-30 21:32:00

Agata

Gość

Re: jedzeniowo i alkoholowo

Hej! Ja znowu mam problem z docieraniem na forum... ale już się poprawiam. Co do alkoholu: przyniosę wino. co do jedzenia: myślałam o francuskim nadziewanym czymś. Co sądzicie o szpinaku? Nie mam siły i ochoty na wykwintne dania,dlatego mam nadzieję,że zaakceptujecie pomysł . Co do szampana zgadzam się: wystarczy symboliczna lampka. Do zobaczenia!

 

#13 2011-12-30 21:44:56

Żurek

Gość

Re: jedzeniowo i alkoholowo

No to wreszcie znalazłam czas
sałatkę zrobię z kabanosem. Chipsy jakieś też kupię. Za szampanem również nie przepadam więc symboliczna lampka w zupełności mi wystarczy.
Do Podzerków: kupcie proszę w moim imieniu jakiś sok czy colę, nie chcę dźwigać takich ciężarów jadąc tramwajem. A na alkohol jakoś nie mam ochoty więc nie będę żadnego brała

 

#14 2011-12-30 23:21:33

agakonczal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: jedzeniowo i alkoholowo

do Marty: spoko kupimy soki i cole w naszym i Twoim imieniu.
do Agaty: francuskie to dobry pomysł  ze szpinakiem pycha a jeszcze lepsze ze szpinakiem i fetą
Przepraszam że nic jeszcze konkretnego nie zdeklarowałam ale Jędras daje nam popalić (jeszcze nie śpi) i ciężko coś wymyślić jak nie zdążę to nakupimy gotowce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sokkermor.pun.pl www.drugabee.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.fifacontinental.pun.pl